Home > Promocje > T-Mobile rozdaje pakiety danych za gole naszej drużyny na Euro 2016

T-Mobile rozdaje pakiety danych za gole naszej drużyny na Euro 2016

Logo TMobileTego jeszcze nie było i póki nie strzeliliśmy gola nie bardzo było o czym pisać. Ale jednak – już wiadomo, że można od operatora wyciągnąć co najmniej 1 GB, bo nasza drużyna strzeliła już jednego gola.

Promocja ciekawa, zakręcona i ma wyjątkowo mało kruczków, jak na T-Mobile. Ogólnie wygląda na to, że po zmianach w szefostwie operatora sytuacja się poprawia – coraz mniej wirtualnych promocji, coraz więcej ciekawych ofert, choć szalonych zmian nie powinniśmy się spodziewać.

Tymczasem przyjrzyjmy się promocji z golami, bo ona wcale nie jest aż taka 100% bezkruczkowa.

Promocja nazywa się Gigabajty za gole. Dostępna jest prawie dla wszystkich klientów T-Mobile – od prepaid i prepaid internetowy, przez mix aż po abonamenty. Lista jest dość długa:

Rodzina, Jump Family, Jump, Data, Blueconnect, Data Jump, proFirma Frii, Hot, Tak Tak Hot, Nowy Tak Tak, Happy (łącznie Happy Taniej), Blueconnect Starter, Mix 25, Mix 50, Mixera 25, Mixera 50

Wypadają oczywiście zabytkowe taryfy, jak jakieś specjalne wynalazki, ale poza tym lista ta obejmuje całkiem sporą grupę użytkowników usług tego operatora.

Oferta polega na tym, że w dniach od 12 do 15 czerwca 2016 (do północy) możemy wysłać SMSem kod, dzięki któremu dostaniemy tyle GB, ile goli strzeliła nasza reprezentacja n Euro 2016. No to mamy – 1 GB. Bonus ten jest rozliczany przed innymi bonusami. Informacja z Facebooka:

Plakat promocji z Facebooka

Plakat promocji z Facebooka

Aktywacja zgodnie z informacją na grafice: SMS o treści GOLIRL1 wysyłamy na bezpłatny numer 499. I po chwili mamy (albo i nie) przyznany pakiet dodatkowy. Mamy na to czas do końca dnia w środę 15 czerwca. Operator rezerwuje sobie 24h na aktywację pakietu. Potwierdzenie powinno przyjść SMSem.

Wymagania dodatkowe są standardowe: musimy mieć aktywne konto na połączenia wychodzące. Każdy na jednym numerze telefonu może ten 1 GB zdobyć tylko raz. Ale jak mamy więcej numerów: droga wolna. Pakiet działa oczywiście tylko w sieci macierzystej.

Jak z ważnością? Tutaj robi się trudniej:

 • Prepaid: ważność wynosi 30 dni od momentu aktywacji.
 • Abonamenty i Mix: Do końca bieżącego cyklu rozliczeniowego.
  Czyli jak nasz cykl kończy się 16 czerwca, a pakiet aktywujemy 15-tego – będzie działał jeden dzień – w skrajnym przypadku.

Liczymy na jedno: że przy kolejnych występach naszej drużyny T-Mobile zaoferuje nam kolejne promocje tego typu. Najlepiej pakiety danych :)

Regulamin promocji

Kategorie:Promocje
 1. Bronco
  Czerwiec 22nd, 2016 at 02:27 | #1

  Za Ukrainę tez dają – T-Mobile daje kolejny 1GB. Na 30 dni Tym razem trzeba wysłać SMS o treści GOLUKR1 na ten sam numer, czyli 499.

 2. lolek
  Czerwiec 19th, 2016 at 20:18 | #2

  Numer: Heyah
  Treść:
  Телефонуйте своїм близьким в Україну без обмежень! Тепер Heyah пропонує необмежену кількість дзвінків навіть на 5 обраних номерів української мережі мобільного зв'язку Vodafone! За кожен обраний номер у межах пропозиції Ви заплатите лише 10 злотих! Активуйте послугу в телефоні за допомогою безплатного коду *140*273*00380 і 9-значного номера української мережі мобільного зв'язку Vodafone# з яким Ви хочете розмовляти без обмежень. Послуга автоматично оновлюється кожні 30 днів. Детальніше на http://www.heyah.pl/ukraina

  • Czerwiec 20th, 2016 at 23:27 | #3

   Promocja dla Ukraińców. Fajna, ale tam nikt nie zna sieci Vodafone. Na pewno nie temat na tego bloga :)

 3. tdebile
  Czerwiec 19th, 2016 at 08:56 | #4

  Przy okazji tej promocji t-mobile zlikwidowało RWK we wszystkich taryfach na kartę. Ciekawe kto tam teraz zostanie bo 10GB za doładowanie też już wycofali.

  • Wojtax
   Czerwiec 19th, 2016 at 14:21 | #5

   Jaki RWK zlikwidowali, ten platny co 30 dni za 3zl ?
   Ja dostalem na dwie karty sms o doladowaniu konta za min. 25zl a otrzymam 10GB, wiec kiedy wycofali ta promocje ?

   • tdebile
    Czerwiec 19th, 2016 at 15:05 | #6

    A jest jakiś inny niż płatny? RWK konta nie można już aktywować, przy próbie włączenia jest informacja że oferta została zakończona. Na facebooku t-mobile i heyah oficjalnie podały, że oferta RWK została zakończona. 10GB po doładowaniu za 25zł od początku było promocją, którą t-mobile co miesiąc przedłużało, teraz tego nie zrobiło i oferta wygasła 14 czerwca. Nawet na swojej stronie podają informację, że 10GB było do 14.06, http://www.t-mobile.pl/pl/tnk/10gb

  • Wojtax
   Czerwiec 19th, 2016 at 15:07 | #7

   No tak RWK zostal wylaczony, co ciekawe po doladowaniu dowolna kwota, dezaktywuje sie wiekszosc uslug np. pakiet 2w1 i konto na wychodzace ustawia sie na 14 dni.
   Promocja doladowania juz nie daje 10 GB, bo zostala zawieszona do odwolania, tak pisza na FB.

 4. Adam
  Czerwiec 17th, 2016 at 00:10 | #8

  Gola nie było, ale na zachętę (a może dobrą wróżbę) T-Mobile daje kolejny 1GB. Tym razem trzeba wysłać SMS o treści GOLGER1 na ten sam numer, czyli 499. Można to zrobić do poniedziałku (20.06) do końca doby. Pozostałe warunki promocji takie same jak poprzednio.

 5. Adam
  Czerwiec 15th, 2016 at 20:47 | #9

  Jak zwykle przy promocjach wrzucanych przez operatorów do systemu rozliczeniowego na szybko i "na pałę" pojawiły się na stronie miboa.t-mobile.pl "kwiatuszki".
  Po uruchomieniu promocji "GB za gole" mam dostęp do internetu mimo, że konto numeru na którym aktywowałem promocję straciło w międzyczasie ważność (co czytając uważnie regulamin promocji nie jest z nim niezgodne – konto ma być aktywne, żeby DOSTAĆ bonusowy pakiet).
  Ni jak nie idzie sprawdzić jak dużo zostało danych do wykorzystania (bazuję w tej kwestii na liczniku w routerze) bo strona miboa.t-mobile.pl pokazuje, że mam pakiet na transfer danych w wysokości 0,00 GB (a mogę korzystać z internetu) za to ważny ten pakiet jest do 31.12.2030 roku ;-) .
  Ciekawe, czy jak wykorzystam 1GB to stracę dostęp do internetu? Zobaczymy :-)

 6. bbv
  Czerwiec 13th, 2016 at 23:16 | #10

  no i kurcze bedzie trzeba kibicowac… a wole siatkarki ….

  • Czerwiec 14th, 2016 at 09:52 | #11

   Na szczęście dzięki informacjom tego typu kibicować już nie trzeba :) Tylko czytać newsy :)

 7. szcze
  Czerwiec 13th, 2016 at 17:17 | #12

  Kurza twarz! Cykl rozliczeniowy przypada mi na 17-go! :-(

  • Czerwiec 13th, 2016 at 20:41 | #13

   I wpadasz w "dziurę" tej promocji. Ja mam 21szego i "taki sam" problem.

   • aero666
    Czerwiec 13th, 2016 at 22:07 | #14

    Z jednej strony miło że w ogóle cokolwiek dają za darmo, z drugiej abonamentowcy jak zwykle od dłuższego czasu są traktowani jak trzeci sort klientów. Niektóre usługi (najczęściej te które stają się płatne po jakimś czasie :D ) sieci potrafią uruchamiać na zasadzie przez pierwszy niepełny + x pełnych okresów. A jeżeli mają już tak zaawansowany problem z przenoszeniem pakietu pomiędzy okresami, to mogliby zrobić chociaż na zasadzie: jeżeli zostało mniej niż pół miesiąca, to dostaniesz pół pakietu teraz, pół w następnym okresie.

 8. smirnov
  Czerwiec 13th, 2016 at 15:48 | #15

  Jakub, no właśnie da się tą promocję aktywować w Heyah , ktoś już próbował ?

  • Wojtax
   Czerwiec 13th, 2016 at 17:18 | #16

   Ja sprawdze ale dopiero jutro na darmowych starterach Heyah i Dniowka nawet tych po przejsciu z TM.
   Jakub nie podales kodu do sprawdzenia tego 1GB ile zostalo wykorzystane….

   • Piotrex
    Czerwiec 14th, 2016 at 10:34 | #17

    Nie da się tej promocji aktywować w Heyah, dziś sprawdzałem

 9. detmax
  Czerwiec 13th, 2016 at 15:02 | #20

  Dzięki za info :) , z tego co widzę to niestety ów promocja nie obejmuje abonentów Heyah … a szkoda …

  • Ort
   Czerwiec 13th, 2016 at 21:04 | #21

   OWA promocja, jak już.
   Słowo "ów" się odmienia.

 1. Brak jeszcze trackbacków
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.
>